FM Радио Киева

понеділок, 14 квітня 2014 р.

Яценюк хоче передати владу територіальним громадам
Територіальні Громади в первинних вузлівках(вузликах=ячейках) повинні бути перш за все створені в місті ТА селі..

   На загальноміських чи загальносільських виборах обираємо  Голову территоріальної громади (Мера=Голову тер. громади міста чи Голову села) .

   Голова територіальної громади(міста чи села) ініціює в громаді міста чи села   проведення зборів жителів чи представників жителів від будинків, мікрарайонів чи районів зборах голів первинних вузлівок(=ячєєк) в низових тер. громадах  для обговорення та прийняття СТАТУТУ(МАЛОЇ КОНСТИТУЦІЇ ГРОМАДИ МІСТА чи СЕЛА).

   Після прийняття СТАТУТУ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ міста чи села  всі депутати міських чи  сільських рад,що є представницькими та  контролюючими органами   данної території міста чи села неухильно дотримуються цього СТАТУТУ тер. ГРОМАДИ  і сприяють контролю і контролюють виконання СТАТУТУ ГРОМАДИ міста чи села.

    Голова тер. громади ФОРМУЄ ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ  і є водночас ГОЛОВОЮ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ,який є підзвітним тільки загальним ЗБОРАМ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЗБОРАМ ВІД ПРЕДСТАВНИКІВ ВУЗЛІВОК ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ міста чи села.

  РАДА ДЕПУТАТІВ міста чи села МАЄ ПРАВО ІНІЦІЮВАТИ ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ТАК САМО на рівних правах ЯК і 1% ЗАЯВНИКІВ-ІНІЦІАТОРІВ  ВІД ТЕР ГРОМАДИ МІСТА ЧИ СЕЛА БЕЗПОСЕРЕДНЬО ЧЕРЕЗ ЗБІР ПИСЬМОВИХ ЗАЯВ ЧИ ПІДПИСІВ..

   ТЕРИТОРІАЛЬНВ ГРОМАДА МІСТА ЧИ СЕЛА ЯК ЮРИДИЧНИЙ ВЛАСНИК СУСПІЛЬНОГО МАЙНА ТЕРИТОРІЇ УТВОРЮЄ РЕЄСТРАЦІЇНО-ЛІЧИЛЬНУ КОМІСІЮ ЧИ ПАЛАТУ ДЛЯ ОБЛІКУ МАЙНА ,ЩО  Є НА ТЕРИТОРІЇ ГРОМАДИ МІСТА ЧИ СЕЛА.,виробляє свою печатку для документів  на власність , що реєструються.

   УСЯ суспільна(комунальна+соціальна)ВЛАСНІСТЬ(будинки,ринки,дороги,енергокомпанії цвинтарі земля і т. д),ЩО НАЛЕЖИТЬ ТЕРИТОРІЛЬНІЙ ГРОМАДІ МІСТА ЧИ СЕЛА вноситься  В РЕЄСТР, ЗАТВЕРДЖЕНИЙ ЗАГАЛЬНИМИ ЗБОРАМИ МІСТА ЧИ СЕЛА та узгоджений,як  з адміністративними кордонами території Громади міста чи села так і межами(кордонами)кожного об"єкту власності  окремо  ,а також узгоджується з державними установами на території міста чи села..(утворюється сайт в інтернеті, де весь реєстр власності громади має бути в он-лайн доступі).кожен об'єкт вноситься в реєстр суспільної власності  з інформацією про  місце в генеральному плані міста чи села, з номером реєстрації і межами земельної ділянки, що належить до цього об'єкту безпосередньо.

    Територіальна громада на загальних зборах міста чи села утворює свої фінансові рахунки,ЩО КОРЕСПОНДУЮТЬСЯ З ДЕРЖАВНИМ КАЗНАЧЕЙСТВОМ  для накопичення коштів окремо , для дебету та кредиту коштів окремо ,що теж є доступними онлайн в соціальній мережі інтернету..

ЦЕ І Є основні принципи побудови територіальної громади на СПРАВЕДЛИВИХ ЗАСАДАХ ПРЯМОГО НАРОДОВЛАДДЯ...

Немає коментарів:

Дописати коментар