FM Радио Киева

субота, 23 квітня 2011 р.

"БОРІТЬСЯ І ПЕРЕМОЖЕТЕ". ГРОШІ ЧИ ТОВАР.....

Можливо ви розціните мою пропозицію  утопічною ,але я вважаю її цілком реальною .бо вона грунтується на долідженнях ,зроблених іще паном Робертом  ШТАЙНЕРОМ  в 20-х роках 20-го  століття в праці " Основні пункти  соціального питання у життєвих необхідностях сучасного і майбутнього".
ЧОМУ прижилася ідея диктатури пролєтаріату ?Бо вона грунтувалася на оцінці робочої сили як товару ,який можна купувати і продавати за гроші..Тоб-то буржуа К. МАРКС фактично нібито винайшов зброю проти самого себе і віддав її в руки пролєтаріату.НІБИ-ТО -"боріться і переможете".Але забувають при цьому нагадати ,що ідея ця грунтувалася виключно на матеріалістичному сприйнятті цього СВІТУ.А ДЕ Ж БОЖЕСТВЕННЕ? Людина має душу і духовність. І ТЕ ЩО ТАК ЗВАНИЙ НОВИЙ УСТРІЙ ,ЯКИЙ КОМУНІСТИ  ПОЛЮБЛЯЮТЬ НАЗИВАТИ КАПІТАЛІЗМОМ фактично віддірвав людей праці від їхнього духовного сприйняття  СВІТУ   і що частина їхньої душі знаходиться як божествений дар у кінцевому продукті виробництва .але ЛЮДИНУ НАСТІЛЬКИ ВІДІРВАЛИ ВІД цього   кінцевого продукту ,що вона втратила духовний зв"язок із ним.ЛЮДИНА ВТРАТИЛА СЕБЕ ЯК  ІНДИВІД у тому розумінні ,що навіть не усвідомлювала навіщо вона (ЛЮДИНА) потрібна цьому суспільству.Людина стала гвинтиком системи.І ЗОВСІМ неважливо як ви назвете цю систему капіталізмом чи соціалізмом.ЛЮДИНА ЗАЛИШАЄТЬСЯ ГВИНТИКОМ СИСТЕМИ.
  А ТОМУ МОЯ ПРОПОЗИЦІЯ ,яка грунтується на досліджненнях Р.ШТАЙНЕРА така:
робоча сила ,як частина божественного  повинна оцінюватися не купкою папірців(навіть електронних),а кількістю товарів вироблених іншими людьми(в цих товарах теж є частина чиєїсь людської праці) потрібних цій конкретній людині.
Кожна людина складає свій життєвий план і конкретно знає чого і скільки вона хоче. СУСПІЛЬСТВО теж дізнається про цей план від кожної конкретної людини. І ТОМУ  має вже суспільний план виробництва товарів для кожного члена суспільства.
КОЖНА ЛЮДИНА вчиться ,засвоює свою професію  прив"язано до тих здібностей ,які дані їй від БОГА І ВЧИТЬ ТЕ ЩО ВОНА хоче,до чого має хист.СУСПІЛЬСТВО ТІЛЬКИ КОРИГУЄ ДЕКОТРІ НЕУЗГОДЖЕННОСТІ МІЖ ПОТРЕБАМИ В ТІЙ ЧИ ІНШІЙ ПРОФЕСІЇ.
КІЛЬКІСТЬ ПРАЦІ ВІДДАНОЇ СУСПІЛЬСТВУ  НА ПОТРЕБУ В СВОЇХ ТОВАРАХ ,А ТАКОЖ товарах ,.НЕОБХІДНИХ ІНШИМ ЧЛЕНАМ  СУСПІЛЬСТВА    вимірюється тільки кількістю відпрацьованих годин незалежно від того ,.якою є твоя професія чи спеціальність.

Ви скажете,що це нова соцуравніловка.На перший погляд так і виглядає. Але не забувайте .ЩО ЛЮДИНА НЕ ПОЛУЧИТЬ ТІЄЇ КІЛЬКОСТІ ТОВАРІВ .ЯКУ ВОНА ЗАДЕКЛАРУВАЛА,якщо не відпрацює відповідну кількість годин.
Із теперішніми технологіями це дуже легко проконтролювати.,чого не вистачало ШТАЙНЕРУ В 20-ТИХ роках 20-го століття.
ТЕПЕР НЕ ТРЕБА БРАТИ КРЕДИТ У БАНКУ в грошах ,яких не існуватиме взагалі.Але існуватимуть нараховані для вас конкретно години і плано-години,які ви повинні відпрацювати на потребу суспільства ,щоб отримати необхідні для вас товари як ближньої так і далекої перспективи(такі як будинок чи квартира ,якими ви вже маєте змогу користуватися на даний момент ,які у вас зможуть відібрати ,якщо ви злісно ухиляєтесь від праці на суспільство)

Гроші,ЯК ТАКІ ВТРАТЯТЬ СИЛУ ТІЛЬКИ ТОДІ КОЛИ В ТЕПЕРІШНЬОМУ СУСПІЛЬСТВІ ВИНИКНЕ СПРАВЖНЯ ЖАГА ДО СПРАВЕДЛИВОСТІ А НЕ ПОКЛОНІННЯ ПАПІРЦЯМ.

 Сучасні технології у програмуванні і електроніці повністю задовільняють всі потреби для побудови такого суспільства без банків у сучасному їх вигляді і фінансистів ,без капіталістів і соціалістів і т.д і тому подібне
.Натомість існуватимуть електронні банки-сервери накопичувачі еквівалентів(людино-годин,балів,одиниць часу, замість грошей) потрібних нам з вами послуг і товарів для обміну на інші послуги і товари
 а ви спитаєте:-ДЕ стимул для розвитку і підприємницва?дуже просто.якщо ти створив нові робочі місця ,то ти множиш свої відпрацьовані на суспільство години на кількість створених робочих місць і зрешту маєш більшу кількість товару або послуг відповідної якості у рамках розумного споживання, напрацьованих законами суспільства .
КРУПНИЙ БАНДИТИЗМ ПРОСТО СТАЄ НЕМОЖЛИВИМ,БО НЕ МОЖЕ ПРАЦЮВАТИ ПОГОДИННО.
 НЕСПРАВЕДЛИВИЙ ОБМІН ВЕЛИКИМИ ПАРТІЯМИ ТОВАРІВ ЛЕГКО КОНТРОЛЮЄТЬСЯ СУЧАСНИМИ ПРОГРАМНИМИ І ЕЛЕКТРОННИМИ НАПРАЦЮВАННЯМИ.
ПЕРЕВИРОБНИЦТВО НЕМОЖЛИВЕ ,ТОМУ ЩО КОЖЕН ЗАДЕКЛАРУВАВ СВІЙ ПЛАН РОЗВИТКУ,як ви бачили на початку.
 податки на утримання бюрократичного. аппарату не потрібні . контролери- РОБОТИ працюють БЕСПЕРЕРВНО,.їх кількість визначається на кожному конкретному виробництві(районі АБО ТЕРИТОРІЇ ВЕДЕННЯ БІЗНЕСУ)).
прйнятя радикальних ,суспільно-важливих і т. д. і т. п. рішень  залищається виключно за людиною ,а не технікою ,роботами чи програмними прдуктами.
за порушення технологій ,що призвели до людських втрат або через неякість продукції виробник позбавляється права виробляти товар на визначений законом термін .Таким чином залишається без необхідних йому для споживання товарів ,вироблених рештою суспільства.(окрім товарів першої небхідності ,що забезпечують життєдіяльність людини,як такої)
ЗАРОБІТОК ЛЮДИНА ОТРИМУЄ ТОВАРАМИ і послугами.які вона задекларувала в електронному вигляді у базі даних сервера за місцем проживання) Спеціальна программа вираховує ліміт недо чи переспоживання і видає накладну-список товарів вам необхідних і вами задекларованих для споживання.
"боріться і переможете" набуває духовного змісту
ІДЕЯ ВИМАГАЄ   ВАШОГО СУСПІЛЬНОГО ЗАЦІКАВЛЕННЯ, В ПЕРШУ ЧЕРГУ ДОПОМОГОЮ СТАНЕ ТАКОЖ ОБГОВОРЕННЯ І ПРОПОЗИЦІЇ.  

Немає коментарів:

Дописати коментар