FM Радио Киева

пʼятниця, 25 березня 2011 р.

ЗАМАЛЬОВКА-СПОСТЕРЕЖЕННЯ...

ЯК МИ СПРИЙМАЄМО ЦЕЙ СВІТ В УКРАЇНІ І ЩО ВПЛИВАЄ НА НАШУ СВІДОМІСТЬ?Нам не вистачає часу зрозуміти яким чином втягує нас зомбі-простір інформації, пливучої звідусіль.Хочу ЗУПИНИТИСЯ НА ТОМУ, як формуються у відомості сучасного українця комплекси меншовартості і "липового" братерства.
МЕНШОВАРТІСТЬ- НАСЛІДОК ПАНУВАННЯ ЧУЖИНЦІВ НА НАШІЙ ЗЕМЛІ.Продовжує культивуватися через телевізор(50%+іноземного мовлення),книги-(70-80)% іноземного друку і т. д
ВИ самі добре це бачите ,тільки не приділяєте  цьому уваги .А в  цей час з нашої ментальності секунда за секундою,хвилина за хвилиною,день-у-день по краплинці витравлюють  українське слово (350 років по одному слову в день і немає української мови) .Все дуже підступно і доволі просто -"вода камінь точить". УСТАНОВІТЄ САМЬІЙ КРУТОЙ РІНГ-ТОН-і ви встановлюєте цей бандитський москвоязичний шансон:  "владимирский централ",або інший.
   НА ТЕЛЕБАЧЕННІ ведучий заговорить до вас першим на "БАБЛОПРИНОСЯЩЄМ ЯЗЫКЕ"-і ви вже у його пастці,ви вже йому потакаєте-втрачаєте свою ідентичність(СТАЄТЕ "КОСМОПОЛІТОМ").
ХОЧЕШ ЗАРОБИТИ БАБЛА АБО СПОДОБАТИСЬ "СТАРШІЙ СЕСТРІ"-пиши пісні на вєлікодєржавном язЫкє.Бо тебе не зрозуміють ті , хто І НЕ ХОТЯТЬ НІЧОГО РОЗУМІТИ І БАЧИТИ ОКРІМ ВЄЛІКОЙ І НЄ ПОБЄДІМОЙ.
Хочеш написати статтю -треба підлаштовуватися під російськомовний простір,ніби не існує GOOGLE CHROM TRANSLATOR для "чайників"
.
Я НЕ РОЗУМІЮ ОДНОГО .ЧОМУ МИ З ВАМИ ПОВИННІ ЇХ РОЗУМІТИ ,А ВОНИ І ПАЛЕЦЬ ОБ ПАЛЕЦЬ НЕ ВДАРЯТЬ ,ЩОБ ЗРОЗУМІТИ НАС. Ми самі багато в чому винні ,бо не даємо рішучої відсічі їх потворним бажанням,не працюємо над собою,не маємо бажання внутрішнього протесту-супротиву проти засилля гнобителів нашої мови і культури ,щоб говорити народною від матері РУСИ-УКРАЇНИ українською(РУСЬКОЮ НАРОДНОЮ) мовою,а не мовою царів московських і більшовиків крємльовських.

  .А ВЕЛИКИХ ПОЕТІВ І ДІЯЧІВ РОСІЇ МИ І САМІ ЗГАДАЄМО ,ЯКЩО БУДЕ В ЦЬОМУ ПОТРЕБА.  НЕ ВОНИ ,НАЖАЛЬ, КЕРУЮТЬ МОСКОВІЄЮ.

   МОВА -ЦЕ ВІДОБРАЖЕННЯ ДУХУ  І ДУШІ НАРОДУ ЇЇ ВЖИВАЮЧОГО.ТОЖ НЕ ВТРАЧАЙМО СВОЮ ДУШУ ,НЕ ПРОДАВАЙМО ЇЇ.  ОДНІ ЗБИТКИ ОД ЦЬОГО ПОТОМУ.
 ТОМУ НЕ ДИВУЙТЕСЯ  І НЕ ЖАЛІЙТЕСЯ НА ДОЛЮ СВОЮ  В ТАКІМ РАЗІ.

  Ми "УСПІШНО" виконуємо наказ КОБЗАРЯ---ЧУЖОГО ПОГАНСЬКОГО ШВИДКО НАВЧАЄМОСЬ І ПЕРЕЙМАЄМО, А СВОЄ ДОБРЕ БОРЗО ЗАБУВАЄМО І ХОВАЄМО в труну.

(декотрі помилки орфографії використані зумисно для підсилення значення мови і слогу)
продовження буде...

Немає коментарів:

Дописати коментар